Fotografia motoryzacyjna

Sprzedajesz samochód? Przyczepę kempingową? Inne cztery lub dwa kółka? Nieważne czy jesteś dealerem, czy osobą prywatną; dobre zdjęcia zawsze przyciągną do Ciebie klienta w pierwszej kolejności ponieważ to je zobaczy jako pierwsze i na ich podstawie zdecyduje gdzie przyjechać.

Jak twierdzi otomoto, największy serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w Polsce: Atrakcyjne zdjęcia nawet 5-krotnie zwiększają popularność ogłoszenia! To tylko mały ułamek finalnej kwoty transakcji, a zdecydowanie podnosi jej wartość i zainteresowanie ze strony klientów.

Oferta obejmuje:
– sesje prywatne
– sesje dla salonów, auto-komisów i wypożyczalni
– sesje dla firm detailingowych, myjni i serwisów
– reportaże z imprez motoryzacyjnych

Zakres cenowy ustalany indywidualnie, który uzależniony jest od miejsca wykonania sesji oraz ilości gotowych zdjęć poddanych starannej, autorskiej obróbce graficznej. W przypadku większej ilości pojazdów w jednym miejscu atrakcyjny rabat. Zasięg – Poznań i okolice.

Co zyskujesz korzystając z moich usług?
– Świetnej jakości zdjęcia wykonane profesjonalnym sprzętem firmy Canon + obróbka graficzna wsparta skalibrowanym sprzętem gwarantującym znakomite odwzorowanie kolorów i szczegółów na każdym urządzeniu
– Większe zainteresowanie na portalach aukcyjnych a co za tym idzie większą ilość oglądających i potencjalnych klientów
– Elastyczność i dostosowanie się do Twoich potrzeb

Od wielu lat współpracuję z marką kochamkemping. Poza fotografią motoryzacyjną i sportową oferuję również sesje sprzedażowe nieruchomości, zajmuję się również zdalną obróbką gotowych już zdjęć.

Galeria

Sesje dla indywidualnych klientów realizuję w Poznaniu oraz okolicach. W przypadku większych zleceń oraz imprez; zakres działania jest w zasadzie nieograniczony.

Masz jakiekolwiek pytania?

Napisz lub zadzwoń, odpowiem jak najszybciej to możliwe.

Social-Media: