Fotografia reportażowa

Jeżeli organizujesz jakikolwiek event / wydarzenie, nie wahaj się skorzystać z usług fotografa ponieważ gdziekolwiek dzieje się coś ważnego, warto uwiecznić to w jak najlepszej jakości! Poprzez serię zdjęć oddam atmosferę i opowiem każde zdarzenie aby wzbudzić u oglądającego poczucie jakby w nim uczestniczył zatrzymując w kadrze właściwe ujęcie chwili, akcji i ruchu.

Oferuję obsługę fotograficzną:
– zawodów i imprez sportowych,
– imprez masowych i plenerowych (zloty, wystawy, festiwale, festyny),
– eventów kulturalnych (koncerty, wystawy, przedstawienia i inny performance),
– konferencji, kongresów, seminariów.

Reportaże wykonuję dwoma profesjonalnymi lustrzankami z obiektywami o różnych ogniskowych (np. 16-35 + 70-200 mm), które umożliwiają mi fotografować jednocześnie szerokie jak i bliskie kadry a co najważniejsze pozwalają ograniczyć ryzyko przegapienia ważnej chwili, którą mógłbym spędzić na wymianę obiektywów. Mam za sobą kilkadziesiąt imprez sportowych, w tym rangi mistrzostw świata i Europy.

Zasięg usług to oczywiście nie tylko Poznań i województwo wielkopolskie. Jestem w stanie dojechać dosłownie w każde miejsce, wszystko jest zależne od indywidualnych ustaleń. Po więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny, bądź drogą elektroniczną. Zależnie od potrzeb jestem w stanie się dostosować i przedstawić ciekawą ofertę.

Poza fotografią reportażową, eventową i sportową oferuję również sesje sprzedażowe oraz pamiątkowe samochodów, przyczep kempingowych i kamperów, nieruchomości, zajmuję się również zdalną obróbką i retuszem gotowych już zdjęć.

Galeria

Sesje dla indywidualnych klientów realizuję w Poznaniu oraz okolicach. W przypadku większych zleceń oraz imprez; zakres działania jest w zasadzie nieograniczony.

Masz jakiekolwiek pytania?

Napisz lub zadzwoń, odpowiem jak najszybciej to możliwe.

Social-Media: