Fotografia sportowa

Bierzesz udział w zawodach? Organizujesz imprezę sportową lub inny event? Potrzebujesz zdjęć jako reportażu, materiałów promocyjnych dla ewentualnych sponsorów lub pamiątki? Dobrze trafiłeś! Chwile są ulotne, zwłaszcza gdy trwają tylko ułamek sekundy – nie pozwól im umknąć i pokaż je światu, bo są tego warte!

Mam za sobą kilkadziesiąt imprez sportowych, w tym rangi mistrzostw świata i Europy. Fotografowałem już m.in. dla Mistrza Polski Rallycross BMW Cup Łukasza Światowskiego, Samochodowego Mistrza Polski w klasie D4 3500 Łukasza Stolarczyka, czy też zespołu RMF 4Racing. Zdjęcia z zawodów mojego autorstwa publikowane były m.in. na oficjalnym profilu WRC, Oponeo Motorsport i Rajdu Polski.

Zasięg usług to oczywiście nie tylko województwo wielkopolskie. Jestem w stanie dojechać dosłownie w każde miejsce, wszystko jest zależne od indywidualnych ustaleń. Po więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny, bądź drogą elektroniczną. Zależnie od potrzeb jestem w stanie się dostosować i przedstawić ciekawą ofertę.

Poza fotografią sportową, reportażową i eventową oferuję również sesje sprzedażowe oraz pamiątkowe samochodów, przyczep kempingowych i kamperów, nieruchomości, zajmuję się również zdalną obróbką i retuszem gotowych już zdjęć.

Galeria

Sesje dla indywidualnych klientów realizuję w Poznaniu oraz okolicach. W przypadku większych zleceń oraz imprez; zakres działania jest w zasadzie nieograniczony.

Masz jakiekolwiek pytania?

Napisz lub zadzwoń, odpowiem jak najszybciej to możliwe.

Social-Media: